kutry-forum.pl

Forum wędkarzy morskich
Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:29


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 24 Lut 2016, 19:39 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Witam ,
Będziemy podawać tutaj jako administratorzy portalu kutry-opinie.pl wpisy , które nie są prawdziwe i dodają je sami właściciele kutrów wędkarskich.
Sprawa dla nas bardzo prosta, jest na portalu informacja, że sprawdzamy "dziwne" wpisy dotyczące opinii kutrów.
I tak dla przykładu, dzisiaj ban dla 5 użytkowników Seba88, Lech01, Wędkarz73, Młody79, Krzysztof Derc ( ten sam nr IP) , wpisy dotyczą kutra HALLER z Władysławowa...
Oczywiście wszystkie są super...ach i och, itd...jaki to wspaniały kuter i załoga...co jest oczywiście fałszem i niezgodne z naszym regulaminem....
Na przyszłość przestrzegamy przed takimi rzeczami, bo tak naprawdę to w tej sytuacji taki kuter sobie "zaszkodził" a nie pomógł...
Pozdrawiam
Administrator Hubert


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 05 Mar 2016, 23:29 
Offline

Rejestracja: 05 Mar 2016, 23:16
Posty: 4
Miejscowość: Puck
Witam. Jestem właścicielka tego Kutra och..i ach..Haller.. Widać bolą Pana dobre wpisy o jednostkach bo każda zła na temat jakiegokolwiek statku jest przez Pana przyjmowana z otwartymi rękami.. Już poczytałam sobie jak to innych właścicieli kutrow też Panuważa za oszustów..Ja niestety nie mam potrzeby wpisywania sama sobie opini. Wystarczy mi,że jestem na każdym powrocie mojego jachtu do portu i widzę zadowolone twarze moich gosci-wedkarzy.. Pana strona nie jest mi zupełnie do niczego potrzebna. Renomę wyrabia się nie poprzez pisanie bzdur w internecie, na forach,tylko poprzez dobry kontakt i szacunek dla mojego klienta. To ja,moja załoga i jednostka jesteśmy od tego by ludzie którzy do nas przyjeżdżają kiedyś chętnie wrócili.. A Panu jak tak bardzo się w życiu nudzi to proszę dalej bawić się w tą Pana stronkę i jeśli ma Panu Administratorowi ulżyć to proszę mnie stąd usunąć. Nie zależy mi i płakać nie będę ;-) pozdrawiam serdecznie wszystkich moich gości..obecnych i przyszłych, AHOJ ;-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 05 Mar 2016, 23:50 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Odpowiedź prywatną dotyczącą tej sprawy wysłałem Pani na e-mail, ale skoro poruszamy to na forum ogólnodostępnym to proszę bardzo:
Napisała pani dzisiaj :
"To proszę mnie stąd usunąć.. Napisałam co myślę o tym wszystkim zaraz pod Pana Administratora wpisem.. Pewnie zaraz mnie Pan zablokuje i będzie dalej pisał na temat mojego jachtu bzdury.. Jak się Pan nudzi to proszę bardzo.. Nie potrzeba mi wpisów na forach by moi klienci -Wędkarze byli zadowoleni z rejsu.. Dużo pracy i wysiłku mnie to wszystko kosztuje żeby sugerować się komentarzami na takich stronkach jak te.. Kogoś boli,że w ostatnim czasie wpisano kilka dobrych opini dla Hallera a mnie to cieszy bo ciezko na to pracuje i nadal będę pracować ..pozdrawiam Pana serdecznie Panie Hubercie. Klaudia"

Tak jak pisałem w e-mailu mamy na to dowody i pragnę przypomnieć , że "internet" nie jest anonimowy jak się niektórym wydaje...
Kłamstwo ma krótkie nogi , i widzę , że jak to mówi przysłowie "tonący brzytwy się chwyta"...
WASZE WPISY I OPINIE DOTYCZĄCE KUTRA HALLER BYŁY Z TEGO SAMEGO ADRESU IP !!!! Czu to jest zrozumiałe ???
Czy dalej się upieracie ?
a odnośnie Pani sugestii i tego co Pani napisała :
[size=50]"Widać bolą Pana dobre wpisy o jednostkach bo każda zła na temat jakiegokolwiek statku jest przez Pana przyjmowana z otwartymi rękami"[/size]
Odpowiadam :
Zupełnie tego nie rozumie, ja i inne osoby jako portal nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy właścicielem żadnego kutra i z żadnym nie byliśmy "powiązani", itd...
Jak mają mnie boleć dobre wpisy ??? Że klienci chwalą kutry ?
Wyjaśniam Pani ,że właśnie o to chodzi !
Cieszy nas to ,że klienci są zadowoleni z połowów i obsługi, itd...bo sami jesteśmy też wędkarzami !
Bolą nas tylko wpisy "fałszywe" i takie gdzie ktoś próbuje sobie sobie zrobić reklamę niezgodną z prawdą...

To wszystko z naszej strony, i tak jak pisałem do Pani dalsze kwestie i wątpliwości w tej sprawie są kierowane do naszego prawnika.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 06 Mar 2016, 00:06 
Offline

Rejestracja: 05 Mar 2016, 23:16
Posty: 4
Miejscowość: Puck
Może i były z tego samego adresu ale na pewno nie z mojego.. Proszę mnie nie straszyć prawnikiem bo to trochę nie na miejscu.. Jako właścicielka Hallera żądam usunięcia mnie z Pana stronki bo to już teraz zrobiło się nie miłe z Pana strony a ja i mój statek nie będziemy pożywką do nabijania odwiedzin na tym forum.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 06 Mar 2016, 00:14 
Offline

Rejestracja: 05 Mar 2016, 23:16
Posty: 4
Miejscowość: Puck
Przepraszam Wszystkich za kogoś kto pragnie mnie pogrążyć.. Może da się zaprosić na wędkę,świeże powietrze i miła atmosfera pozwolą Mu trochę wyładować nienawiść i nie chęć do nas ;-) nie mam nic więcej do napisania.. Pozdrawiam :-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 07 Mar 2016, 22:18 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2011, 20:27
Posty: 65
Miejscowość: lubicz
Szanowna Pani Klaudio i Ty Hubercie.Jesteście ludźmi morza i niewątpliwie dbacie o dobro wędkarzy.Hubercie może faktycznie ktoś ,,nacykał'' wpisów bez wiedzy armatora.Pani dzielnie walczy o dobre imię swojej jednostki,i nie musi usuwać się z forum.Szanujemy my wędkarze ciężką pracę,osób które zapewniają nam fajne wypady na dorszyka.Pani Klaudio,co do Huberta-wierzy nam Pani ,jest to uczciwy facet z którym spędziliśmy wiele,wiele godzin na morzu i tak jak Pani dba o dobre imię swojej jednostki , tak i Hubert dba o rzetelność forum.Nigdy przez wiele lat nie zarzuciliśmy mu niekompetencji. Nie jesteśmy jego ,,przydupasami'',poznaliśmy się właśnie ,przez to forum i łączy nas wspólna pasja.Z naszej strony-na pewno odwiedzimy Hallera aby zobaczyć jaki ,,jest koń''. A dla obu stron życzymy miłego spotkania nad lub na morzu.
Pozdrawiamy.
Wędkarze Lubicz.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 27 Sie 2017, 17:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2017, 16:55
Posty: 2
Miejscowość: Sieradz
dodałem dziś opinię o kutrze Haller i jest jak najbardziej prawdziwa, bez podtekstów, to moje osobiste wrażenie, jak najbardziej pozytywne.

_________________
Serwis kołowrotków wędkarskich


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  






cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group