kutry-forum.pl

Forum wędkarzy morskich
Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:25



Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 28 Lip 2014, 10:55 
Offline

Rejestracja: 30 Cze 2013, 14:55
Posty: 1
Miejscowość: gorzów
Witajcie!
Czy macie jakieś doświadczenia odnośnie wypraw wędkarskich w sierpniu na dorsze w Polsce (ze szczególnym uwzględnieniem Kołobrzegu) bądź też rejsów na Bornholm? Zawsze wybierałem się wiosną bądź jesienią, ewentualnie zimą, nigdy nie byłem w lecie a ręce jednak świerzbią ;) Chciałbym się wybrać w tym miesiącu jednak mam wątpliwości, czy z uwagi na temperaturę nie zakończy się to jedynie bezowocnym machaniem - wiadomo, że sam rejs to też przyjemność, ale miło by było gdyby coś jednak gryzło. W tym roku planuje rownież po raz pierwszy wybrać się na rejs na Bornholm - który miesiąc byście polecili?
Z góry dziękuję za wszystkie informacje :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 30 Lip 2014, 21:39 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Witaj kolego pawel1981,
W Polsce na Bałtyku przez cały rok to wielka loteria, raz jest lepiej a raz gorzej - jak to z rybą bywa...
Musisz trafić w ten dobry dzień i oczywiście na dobry kuter !
Dzisiaj właśnie rozmawiałem z kolegami "szyprami" właśnie z Kołobrzegu i Władysławowa i mówili że jest OK, rybka jest i to sporo...
Znam ich od wielu lat i myślę, że mnie nie kłamali, ja ostatni raz na Bałtyku byłem 2 miesiące temu i było .....tak sobie...
Jade pod koniec września do Władysławowa i na 2 dni na Bornholm to napisze jak było...
pozdrawiam i połamania kija !


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  






cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group