kutry-forum.pl

Forum wędkarzy morskich
Obecny czas: 28 Mar 2024, 09:17



Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 22 Maj 2011, 19:24 
Offline

Rejestracja: 19 Maj 2011, 18:55
Posty: 7
Miejscowość: Toruń
Witam
Chciałbym wybrać się na połowy organizowane na wodach Bornholmu (wyspy) należących do Danii, jeżeli ktoś płynął to dajcie znać jak było.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 22 Maj 2011, 19:27 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:41
Posty: 24
Miejscowość: Bydgoszcz
Jeżeli masz okazję płynąć to gorąco polecam naprawde super sprawa .
Można trafić wypasione sztuki i brania są lepsze jednak taka imprezka troszkę kosztuje.

Ps. Mała porada zaciągnij języka na temat jednostki na którą jedziesz można czasami się naciąć,
a nie zapomonajmy, że to zawsze impreza dwódniowa ( po co tracić nerwy na kiepską załogę)

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 02 Lis 2011, 20:20 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Za dwa tygodnie wypływamy na Bornholm z Kołobrzegu, napewno napisze po powrocie i zdam relację.
Płynę też pierwszy raz ,także sam jestem ciekawy, oby pogoda dopisała.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 28 Lis 2011, 22:48 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Zgodnie z obietnicą , odpisuję :
Mieliśmy płynąć na wyprawę 2-dniową ale pogoda nie pozwoliła i tylko jeden dzień wedkowaliśmy na wodach Bornholmu.
Rzeczywiście śmiało mogę stwierdzić ,że ryby są tutaj jakby trochę większe. Może to przypadek ,nie wiem, ale w pierwszy dzień wędkowaliśmy na wodach w okolcach Kołobrzegu (pogoda) a w drugi na wodach Bornholmu sztuki "wychodziły" lepsze niż te bliżej naszych wód. Oczywiście ryb też było sporo więcej no i nie było tej gromady kutrów obok siebe tak jak wszędzie.
Także polecam.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 27 Lut 2012, 13:51 
Offline

Rejestracja: 26 Lut 2012, 21:37
Posty: 2
Miejscowość: Konin
Hubert napisał(a):
Zgodnie z obietnicą , odpisuję :
Mieliśmy płynąć na wyprawę 2-dniową ale pogoda nie pozwoliła i tylko jeden dzień wedkowaliśmy na wodach Bornholmu.
Rzeczywiście śmiało mogę stwierdzić ,że ryby są tutaj jakby trochę większe. Może to przypadek ,nie wiem, ale w pierwszy dzień wędkowaliśmy na wodach w okolcach Kołobrzegu (pogoda) a w drugi na wodach Bornholmu sztuki "wychodziły" lepsze niż te bliżej naszych wód. Oczywiście ryb też było sporo więcej no i nie było tej gromady kutrów obok siebe tak jak wszędzie.
Także polecam.

Napisz może jaka jednostka- warunki i koszt tej wyprawy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 27 Lut 2012, 23:27 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Jenostka to Pelican - Kołobrzeg, super wygodny kuter i rewelacyjna obsługa , a "kucharz" -Darek to mistrzunio ! :D
Koszt to kolego około 600-700 zł. na dwa dni z pełnym wyżywieniem i noclegiem na kutrze.
Podobnie ceny wyglądają u innych w Kołobrzegu, ale ta jednostka bije ich na głowe !
Polecam, byliśmy w zeszłym roku i w tym juz mamy zamówionych kilka terminów u nich.
Jeżeli chciałbyś wybrać się z naszą ekipą to zapraszam na: www.dorsze-wyprawy.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  






cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group