kutry-forum.pl

Forum wędkarzy morskich
Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:35


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: opinia kutra Haller
PostWysłany: 14 Sty 2013, 18:10 
Offline

Rejestracja: 04 Sie 2012, 17:44
Posty: 2
Miejscowość: WŁOCŁAWEK
Witam serdecznie.Starałem się czytać opinie o kutrach ale nigdzie nie mogłem znaleźć Hallera z Władka może pomożecie mi gdzie mam szukać albo opowiecie po krótce jakie macie opinie.Pływałem Stenią we Władku i choć pogoda nie dopisała było fajnie może dla tego że pierwszy raz ale postanowiliśmy wypróbować inne kutry.Mamy popłynąć prawdopodobnie pod koniec marca pomóżcie z góry dzięki i pozdro ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opinia kutra
PostWysłany: 14 Sty 2013, 22:36 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Witam kolego, na naszym portalu (www.kutry-opinie.pl) znajdziesz oceny kutrów dodane przez zarejestrowanych użytkowników, dla tej jednostki akurat nie ma jeszcze dodanej żadnej oceny...:(
Osobiście nie pływałem tym kutrem , ale widziałem na morzu, że jednostka dosyć szybka, również widać ,że jest to nowoczesna łódź motorowa, a nie "przeróbka" z kutra rybackiego.
Liczymy, że będziesz pierwszym ,który zda relację z rejsu i doda opinię dla kutra i szypra...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 23 Sty 2014, 19:51 
Offline

Rejestracja: 23 Sty 2014, 19:03
Posty: 1
Miejscowość: Oslo
Witam...Piszę w imieniu męża, bo to on jest częstym gościem na HALLERZE.
Jednostka szybka, w pełni przystosowana do wędkarstwa morskiego a jeżeli poczujesz się "zmęczony" możesz odpocząć wylegując się w koi. Ponadto podają herbatkę, kawkę oraz coś na gorąco i jest ok.
Kapitan , którego miałam okazje poznać to bardzo miły Pan i z tego co mówi Piotrek to zna się na swojej pracy,wcześniej pływał na kutrze rybackim.
Nie będę pisać ile tam można połowić , ale z tego co widzę to dużo nam zostaje mimo, że mąż potrafi się
podzielić z rodzinką.
Z tego co wiem to wybiera się z kolegami na początku marca 2014.
Pozdrawiam wszystkich wędkarzy i polecam w imieniu mojego wędkarza.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 05 Mar 2016, 23:57 
Offline

Rejestracja: 05 Mar 2016, 23:16
Posty: 4
Miejscowość: Puck
Witam. Jestem od niedawna właścicielka jachtu Haller. Pan Hubert uważa mnie za oszustke i grozi usunięciem z Jego stronki bo niby sama sobie pisze opinie.. Czy to mi zaszkodzi w prowadzeniu biznesu a zarazem mojej pasji? Oczywiście, że nie! Myślę, że robi mi to ktoś bardzo zyczliwy ale ja się nie poddam i nie będę zwazac na te oszczerstwa.Jestem ambitna i będę starała się, jak do tej pory, sprawić że atmosfera, warunki na łodzi i moja załoga będą otrzymywać często te dobre noty i to nie na forach. Dla mnie powrót zadowolonego wedkarza na Hallera to już 5 GWIAZDEK ;-) POZDRAWIAM SERDECZNIE KLAUDIA


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  






cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group